Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м.Київ
м.Київ
Пн-Нд 8:00 - 21:00
(073) 592-66-82 (050) 179-16-18 Замовити дзвінок

Обмін та повернення

Обмін та повернення:

 

Обмін та повернення придбаного товару здійснюється лише протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту покупки. Поверненню підлягає товар лише у належному стані. Під поняттям належного стану мається на увазі наступне:

- товар не належить до категорії товарів, що не підлягають обміну чи поверненню;

- на товарі збережені заводські пломби, ярлики, пробники та інша розмітка;

- товар немає ознак використання;

- товар повністю укомплектований;

- цілісність упаковки товару не порушена (якщо упаковка була відкрита, а не розірвана, це не вважається порушенням товарного вигляду).

 

При проведенні повернення здійснюється перевірка перелічених вище умов. Якщо зазначені умови дотримані в повній мірі, то клієнту повертаються кошти на його картковий рахунок протягом 7 (семи) календарних днів. За погодженням сторін, товар може бути замінений на інший товар за тією ж ціною, або з її перерахунком.

 

Ми платимо за доставку повернення чи обміну товару, лише в тому випадку, якщо в комплектації вашого замовлення нами була допущена помилка і отриманий вами товар не відповідає тому, що ви замовили. Ми завжди перевіряємо наш товар перед відправкою на предмет його відповідності та відсутності браку. Факт отримання товару на відділенні логістичного оператора (або у супроводі кур'єрської доставки) автоматично підтверджує відсутність будь-яких претензій з вашої сторони. Отже, якщо ви ініціюєте процес повернення/обміну товару, то ви й оплачуєте за його доставку (транспортування) у зручний для нас спосіб.