Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м.Київ
м.Київ
Пн-Нд 8:00 - 21:00
38(073)782-33-81 38(073)592-66-82 Замовити дзвінок

Про нас

Про нас

 

JZ – це бренд, який розвивається та інтенсивно масштабує свою діяльність у рамках вітчизняного (українського) ринку інтернет-комерції. Ми є активним учасником у сфері електронної комерції на ринку шкіргалантерейних та інших товарів. Основною нашою спеціалізацією є продаж шкіргалантереї, а саме: сумок, портфелів, рюкзаків, гаманців, портмоне, клатчів, барсеток, ключниць та інших аксесуарів. Проте, ми не маємо наміру зупинятися на цьому і розширюватимемо асортимент наших товарів. Ми зацікавлені в тому, щоб наші клієнти могли знайти та купити все для себе необхідне на нашому сайті.

Ми працюємо безпосередньо лише з виробниками та великими оптовими постачальниками, що дозволяє забезпечити для наших клієнтів максимально прийнятні ціни. Ми постійно працюємо над розширенням власного асортименту, залучаючи нових і нових виробників. Серед нашого асортименту є товари, вироблені в Україні, Польщі, Туреччині, Китаї та інших країнах. Особливу увагу ми приділяємо роботі з нашими вітчизняними виробниками, якість товару яких нічим не поступається, а навіть за багатьма параметрами перевершує альтернативи, запропоновані закордонними виробниками. Зі свого боку, ми зацікавлені в тому, щоб розширювати позиції вітчизняних (українських) виробників як в Україні, так і поза нею. Ми працюємо над тим, щоб не обмежуватись лише українським ринком збуту, а й виходити у розрізі електронної комерції на міжнародну арену.

На даний момент у нас немає шоу-руму. Ми працюємо, використовуючи нашу систему складів, яка знаходиться у місті Києві та Київській області. Відправлення товарів (замовлень) здійснюємо за допомогою логістичних операторів, наприклад, таких як Нова пошта та Justin.

Ми зацікавлені у розширенні співробітництва та раді кожному нашому покупцю. У нас налаштовані функції автоматичного імпорту/експорту товарів, оновлення інформації щодо них. Виходячи з чого ми можемо запропонувати цікаві умови співпраці абсолютно для всіх. Ми готові розглядати пропозиції всіх, хто захоче виступити в ролі постачальника для нас, або розпочати роботу на умовах дропшипінгу. Також ми виявляємо особливу лояльність до наших постійних клієнтів та партнерів. Зв'язатися з нами Ви можете за допомогою контактних телефонів, вказаних на сайті, підв'язаних месенджерів (Viber, Telegram), або написавши нам листа на електронну адресу: info@jz.com.ua