Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м.Київ
м.Київ
Пн-Нд 8:00 - 21:00
38(073)782-33-81 38(073)592-66-82 Замовити дзвінок

Оплата і доставка

Оплата, доставка

 

Способи оплати:

1) Накладений платіж (післяплата) – проведення розрахунку на відділенні логістичного оператора, за фактом отримання товару. Післяплата є послугою, що надається логістичними операторами. І кожен логістичний оператор встановлює свої комісії на цю послугу, вартість якої оплачується вами додатково до послуги доставки (транспортування) замовлення. Наприклад, комісія Нової пошти за накладний платіж встановлено у розмірі 20 грн. + 2% від суми, а Justin – 15 грн. + 2% від суми.

2) Безготівковий розрахунок через платіжні системи, підключені до нашого сайту. Ми пройшли авторизацію перевірених платіжних систем, за допомогою яких ви можете провести безготівковий розрахунок на нашому сайті.

3) Безготівковий розрахунок на картковий/IBAN рахунок. За вашим бажанням, ви можете запросити у нашого менеджера наші реквізити, за якими зможете сплатити ваше замовлення і не сплачувати жодні комісії логістичному оператору за його послугу накладеного платежу (післяплати).

 

Способи доставки:

1) Доставка на відділення Нової пошти. При оформленні замовлення вкажіть зручне для вас відділення (або поштомат) Нової пошти і ми забезпечимо на нього відправлення.

2) Кур'єрська доставка Нової пошти. При оформленні замовлення, виберіть кур'єрську доставку та вкажіть зручну для вас адресу. Ми оформимо заявку на кур'єрську доставку Новою поштою та забезпечимо адресну доставку вашого замовлення.

3) Доставка на відділення Justin. При оформленні замовлення вкажіть зручне для вас відділення Justin і ми забезпечимо відправлення на нього.

 

Вартість доставки визначається, виходячи з тарифів обраного вами логістичного оператора. Доставка (транспортування) є окремою послугою логістичного оператора, яка сплачується вами. Якщо ви замовляєте доставку у супроводі післяплати, то ви оплачуєте логістичному оператору за кожну із зазначених послуг відповідно до встановлених ним тарифів.

 

Платіжні документи:

Після отримання та проведення взаєморозрахунку за ваше замовлення ви можете запросити у нашого менеджера відповідні платіжні документи (чек). Для цього вам необхідно зв'язатися з ним за допомогою вказаних на нашому сайті телефонів або написавши в месенджери (Viber, Telegram). На вашу вимогу, платіжні документи (чек) будуть надані у вигляді посилання на відповідний електронний документ. Обумовлене посилання буде надіслано за допомогою SMS або за допомогою месенджерів Viber, Telegram.

Питання надання інших документів (рахунків, товарних накладних) необхідно додатково узгоджувати в процесі підтвердження замовлення. Якщо питання надання товарних накладних не було узгоджено з нашої сторони, то після завершення замовлення вам буде видано лише чек (в електронному вигляді, як посилання).