Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м.Київ
м.Київ
Пн-Нд 8:00 - 21:00
(073) 592-66-82 (050) 179-16-18 Замовити дзвінок

Правила використання сайту

Правила використання сайту


Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці правила. У випадку якщо ви не погоджуєтесь з цими правилами, то не використовуйте цей сайт.

Використання сайту JZ.com.ua (надалі – сайт) дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього сайту, а також розповсюджувати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для громадських чи комерційних цілей (без попереднього погодження із адміністрацією цього сайту). Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або комп'ютерних мережах забороняється (без попереднього погодження із адміністрацією цього сайту).

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Сайт не гарантує точності та повноти матеріалів, програм та послуг, що надаються на ньому. На сайті в будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на ньому, а також до згаданих у них продуктів та цін. У разі старіння матеріалів та послуг на цьому сайті, його адміністрація не зобов'язується оновлювати їх. Адміністрація сайту за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникла внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєструючись на сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані, а також приймаєте умови користувальницької угоди (публічної оферти).

В результаті реєстрації ви отримуєте логін та пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном та паролем на сайті.

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей з расової, етнічної, соціальної, статевої, ознаками, що містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке повідомлення адміністрація сайту може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами сайту.

Для збирання та використання персональних даних ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте цей сайт (докладніше про захист та обробку персональних даних). Це може включати запис одного або декількох cookie або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо cookie та анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.